polskie

Polskie kurorty: Busko

Prasóweczki

To wspaniałe uzdrowisko, na terenie którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś godnego uwagi. Busko-Zdrój to coś więcej, niż tylko popularny ośrodek uzdrowiskowy.

Polskie kurorty: Busko

To jednocześnie bardzo często zwiedzana przez krajoznawców miejscowość turystyczna. Busko-Zdrój to świetne zagospodarowanie, a przede wszystkim rewelacyjna baza noclegowa. To popularne uzdrowisko może się poszczycić sporą liczbą pensjonatów, w których turyści mogą znaleźć tanie noclegi. W kurorcie tym czekają także liczne sanatoria, które są bardzo chętnie odwiedzane przez pacjentów z różnych zakątków kraju.

Busko-Zdrój to popularne uzdrowisko, na terenie którego zwalczane są przede wszystkim choroby o charakterze reumatycznym a także choroby związane z narządem ruchu. Busko jest zarazem niezwykle istotnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Miłośnicy zabytków mogą tutaj zwiedzić m. in. wspaniały Park Zdrojowy i wiele ciekawych willi. Zachwyca także zabytkowy kościół Norbertanek i drewniany kościół św. Leonarda. To zabytki, którym z pewnością warto się tu uważniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o